Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team

Samo za fanove Rebelde i RBD!

You are not connected. Please login or register

Udjite

Go down  Message [Page 1 of 1]

1default Udjite on Sun Mar 07, 2010 10:14 pm

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
Danas smo izgubili dva redovna clana,Milicu i Aleksandru.Otisle su svojom voljom i o tome se vise nece raspravljati na ovom forumu.Ako jos neko zeli da ide,neka napise to i necemo ga moliti.Takodje,ako neko ima nesto da pita ili prigovori slobodno neka to napise.Iako to neki ne razumiju,ja,Jeca,Mica,Jana,Makica i NIna smo ziva bica,sa obavezama i zivotima van foruma.Ako vam mojih 10.000 postova ne znaci da sam se trudila za forum od 18.septembra 2008. onda ne znam sta znaci.Svakom novom clanu zelim dobrodoslicu i nadam se da ne sudi o nama po nekim porukama.

Iskreno,
S

2default Re: Udjite on Sun Mar 07, 2010 10:16 pm

Jelena :)

*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
Ovo bolje da ide lock, da ne bi zavrsilo kao ona tema Udjite 699467

3default Re: Udjite on Sun Mar 07, 2010 10:17 pm

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
Ne,neka ovako stoji,one su ionako otisle,a clanovima ako nije nesto jasno mozemo ovdje da razjasnimo.Zato sam i otvorila.

4default Re: Udjite on Sun Mar 07, 2010 10:34 pm

_♥_Vaky_♥_

_♥_Vaky_♥_
~RBD_ReBeLdE_RBD~
~RBD_ReBeLdE_RBD~
Exxxeeeej pa sxta se to owde desilo....????POBOGU LJUDI STA WAM JE......???

5default Re: Udjite on Sun Mar 07, 2010 10:39 pm

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
Ja ne znam,stv necu i sa tobom da se svadjam,ali ako me neko napada jer nisam redovna kao nekad...msm niko ne zna koliko imam obaveza...smrsala sam 6 kila...bukvalno sam kao kostur dosla i stv toliko obaveeza,problema...i jos ovo na 4umu...

6default Re: Udjite on Sun Mar 07, 2010 10:42 pm

_♥_Vaky_♥_

_♥_Vaky_♥_
~RBD_ReBeLdE_RBD~
~RBD_ReBeLdE_RBD~
Saky zasto bih se swadjala....Sa tobom....???Ja ostajem ovde,ako ostaje ekipa koja propada...To je sigyrno...Ja nisam redovna...Nemam obaweza...Jednostawno ne ulazim...Visxe sam na faceu,tako da se uglawnom swi tamo "gledamo",dolazicu kao i do sad.....Ali basx ovako nisam zamisljala swe owo....Znaci Alex je otisxla....?Jojojo...pa nemojte da se swadjate...Moje dusxe kopje sam volela najwisxe na swety koje sy owde bile kad god mi je trebao sawet,sad se swadjaju...?ovo je UZASSS...

7default Re: Udjite on Sun Mar 07, 2010 10:44 pm

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
PA ne znam...izgleda da bi svi da se svadjaju sa mnom...meni je zao sto ne dolazis,ali....Alex i Mica su uzele da nas napadaju ja sam se skroz normalno ponasala...ali stvarno...............
Ako im nije stalo do foruma,neka idu....ja necu nikog da molim....

8default Re: Udjite on Sun Mar 07, 2010 11:26 pm

*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
Vaky nadam se da se s tobom necu opet posvadjati Udjite 222767
Ali meni je stvvarno zao onih koji misle da je 4um jedini zivot i da ostalo ne postoji za admine -.-

9default Re: Udjite on Mon Mar 08, 2010 12:24 am

!~Njezan~Cvijet~!

!~Njezan~Cvijet~!
Yo amo RBD!!
Yo amo RBD!!
Neki bi rekli da sam van dogadjaja ali ja stv nzm sto se ovdje dogadja...Prvo je bila prico o mijenjanju 4uma...Sad je prica kako su Milica i Alexandra otisle...
People What`s wrong??

http://elmundoderbd.2forum.biz/

10default Re: Udjite on Mon Mar 08, 2010 12:25 pm

♥TinkerBell♥

♥TinkerBell♥
*~**~MODERATOR~**~*
*~**~MODERATOR~**~*
Nzm...M0lim vas nem0jte da se svadjate ljudi...Xajde da sve resxim0...Nisam d0lazila nije readila bibli0teka...

http://www.teenageworld.forumotion.net

11default Re: Udjite on Mon Mar 08, 2010 11:08 pm

*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
Mica (adminka) je rekla da ce vam se obratiti oko 23h, pa ja da vam javim da se spremite... lol!

12default Re: Udjite on Tue Mar 09, 2010 1:42 am

Severna Tribina-Drugi Dom

*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
A Jec0 najavila si me k0 nek0g m0nsutruma...xPpP

P0o0zz ljudi...nema me mesec dana i ka0 st0 vidim guzva again...al' jbg tak0 je jer sm0 svi razliciti i razlicita misljenja imam0 st0 je normaln0...al' necu ja da "p0pujem" neg0 sam0 da kazem par reci...
Nema me i nisam red0vna,t0 znam i sama i nem0ra t0 nik0 da mi kaze...za0 mi je al' jbg...svi znam0 k0lik0 imam0 0baveza i t0ga sm0 svesni...st0 se tice f0ruma 0n sluzi za zabavu i druzenje...tak0 da svadje bez...p0gresila sam st0 sam se pre svadjala al' jbg takav ziv0t...(0mg nije mi jasn0 st0 0v0lik0 fil0z0firam al' aj)...tak0 da mi 0vde nik0ga necem0 niti sm0 vredjali ni p0 k0j0j 0sn0vi...t0 st0 nism0 red0vni znaci jedin0 t0 da sm0 n0rmalni i da nam nije 0v0 centar sveta...za0 mi je 0nih k0ji su 0tisli.Necu da vicem d0br0 sam rasp0l0zena tak0 da mi nik0 t0 nece p0kvatiti xPpP....0vde sm0 si ljudska bica i zivim0 ziv0t i van 0v0ga t0 st0 nek0 ima manje ili vise 0baveza ne m0ra da znaci da je zalepljen za 0vaj f0rum i da ne m0ze da mrdne..t0 st0 Adminke nisu red0vne znam da je t0 nasa duzn0st i trudim0 se al' jbg ne m0zem0 da stignem0 na sve strane...ae k0 m0ze da se stavi u p0ziciju Admina?Da pazi na 0v0 i da se trudi da sve 0v0 bude 0ke...al' jbg ka0 st0 sam rekla mi ne zivim0 sam0 zb0g fruma ima i vaznijih stvari...Adminke ce da vide sta ce da se radi p0v0d0m f0ruma...al' nista ne m0gu da vam kazem...neg0 ima li k0mentara?=) lol!

http://ews-rebelde4ever.forum6.biz/

13default Re: Udjite on Tue Mar 09, 2010 10:44 pm

*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
A Jec0 najavila si me k0 nek0g m0nsutruma...xPpP
To ja za svaki slucaj Udjite 222767 Udjite 222767

Aaa pa naravno, to Saky i ja celo vreme pokusavamo da objasnimo al nas niko ne slusa -.-

14default Re: Udjite on Wed Mar 10, 2010 12:00 am

*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
Pa k0 ne k0nta neka ga pr0cita 3 puta ak0 treba i sk0ntace xPp

15default Re: Udjite on Wed Mar 10, 2010 2:57 pm

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
Da stv ko monstrum Udjite 222767 Udjite 222767
Evo,ja svaki dan po pismeni imam...uzasssss.....Udjite 247786

16default Re: Udjite on Wed Mar 10, 2010 2:59 pm

*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
Pricaj mi 0 t0me...ubijaju nas...al' t0 je k0d svih...

17default Re: Udjite on Wed Mar 10, 2010 3:02 pm

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
Stv ja se raspadanj...juce kontrolni iz maternjeg,danas pismeni iz fizike,sjutra kontrolni iz biosa,petak pis iz matisa i u subotu kontrolni iz hemije.....nadam se da cu prezivjeti Udjite 222767 Udjite 222767
Npr muzicko sam katastrofa uradila umjesto 'Ajnstaj na plazi' napisala 'Ajnstajn na odmoru' i Mawi prepise od mene i od njega drugi djecaci....komedija....

Sponsored content

Back to top  Message [Page 1 of 1]