Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team
Rebelde i RBD!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samo za fanove Rebelde i RBD!


You are not connected. Please login or register

Chris i BJ Marfi-bitka za imovinu

+3
~<3Annie<3~
Jelena :)
:.*.hIp h0p gIrL.*.:
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Chris i BJ Marfi-bitka za imovinu Empty Chris i BJ Marfi-bitka za imovinu Wed Aug 05, 2009 11:54 pm

:.*.hIp h0p gIrL.*.:

:.*.hIp h0p gIrL.*.:
~RBD_ReBeLdE_RBD~
~RBD_ReBeLdE_RBD~

Christian Chavez i BJ Marfi,prvi latino gej par koji je javno priznao svoju vezu i krunisao je brakom,vec nekoliko meseci vode pravi mali rat.Polito je okupio svoj pravni tim,koji sprema tuzbu protiv BJ Marfija jer je navodno kad se selio iz kuce u kojoj su zajedno ziveli odneo stvari koje nisu njegove,vec ih je Chris kupio novcem zaradjenim na nastupima sa grupom.BJ ipak tvrdi da nije uzeo nista sto mu ne pripada,vec da je to deo imovine koje su stekli zajedno,dok su bili u braku.
Buduci da su se Chris i njegov bivsi vencali tajno,na precac,on nije zahtevao da BJ Marfi potpise predbracni ugovor,sto mu je sada napravilo velike probleme.Jer ne samo da je BJ prisvojio stvari koje nisu njegove vec mu je pretio da ce mu uzeti stan u kome su zajedno ziveli,kao i automobil koji je Chris kupio svojim novcem,ali se i Marfi njime sluzio!Chris koji je iskreno voleo svog supruga,mozda bi i sam neke od tih stvari prepustio bivsem dragom,ali su ga iz takta izvele Marfijeve pretnje,te je resio da se bori kako Marfi ne bi dobio nista sto nije zaradio!
Tokom sudjenja Polito ce cesto putovati u Kanadu,buduci da je brak tamo sklopljen,jer Meksiko ne priznaje homoseksualne brakove.Ipak,Chrisu ni to nece tesko pasti,jer kako tvrde upuceni jedino sto zeli je da konacno zavrsi sa BJ Marfijem i da tu ruznu epizodu ostavi iza sebe!
Jadan Chris :i'm crying...: :smrc: :smrc: :smrc: :kjkjkj:

http://ladygagafansno1.forum-motion.com/forum.htm

2Chris i BJ Marfi-bitka za imovinu Empty Re: Chris i BJ Marfi-bitka za imovinu Thu Aug 06, 2009 11:40 am

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Zao mi je Chrisa.........Chris i BJ Marfi-bitka za imovinu 247786(

3Chris i BJ Marfi-bitka za imovinu Empty Re: Chris i BJ Marfi-bitka za imovinu Thu Aug 06, 2009 8:50 pm

~<3Annie<3~

~<3Annie<3~
Rebelde JUNIOR!!!
Rebelde JUNIOR!!!

I meni...Ovo je bas bzvz!!! :very sad:

4Chris i BJ Marfi-bitka za imovinu Empty Re: Chris i BJ Marfi-bitka za imovinu Sat Aug 15, 2009 5:20 pm

❤♡Connected

❤♡Connected
::Te daria todo::

pih...zao mi ga je..Chris i BJ Marfi-bitka za imovinu 247786(

http://www.loodache.6forum.biz

5Chris i BJ Marfi-bitka za imovinu Empty Re: Chris i BJ Marfi-bitka za imovinu Wed Aug 19, 2009 3:51 pm

Dulce Marija Rbd

Dulce Marija Rbd
RBD FoReVeR......
RBD FoReVeR......

i meni...smrc

6Chris i BJ Marfi-bitka za imovinu Empty Re: Chris i BJ Marfi-bitka za imovinu Sun Aug 30, 2009 6:47 pm

:.*.hIp h0p gIrL.*.:

:.*.hIp h0p gIrL.*.:
~RBD_ReBeLdE_RBD~
~RBD_ReBeLdE_RBD~

bas mi je zao.............
mi polito te amo..............

http://ladygagafansno1.forum-motion.com/forum.htm

7Chris i BJ Marfi-bitka za imovinu Empty Re: Chris i BJ Marfi-bitka za imovinu Thu Dec 03, 2009 10:26 pm

*...SoY_VoNdY_Y_QuE?...*

*...SoY_VoNdY_Y_QuE?...*
Yo amo RBD!!
Yo amo RBD!!

Bas mi je zao.......kako mrzim BJ-a

8Chris i BJ Marfi-bitka za imovinu Empty Re: Chris i BJ Marfi-bitka za imovinu Sun Mar 11, 2012 10:31 pm

miljan

miljan
~Un PoCo ReBeLdE~
~Un PoCo ReBeLdE~

i ja ga mrzim a kako mogu da nadjem marfijeve slike na internetu.........

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum