Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team
Rebelde i RBD!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samo za fanove Rebelde i RBD!


You are not connected. Please login or register

Okupljanje za Maite Perroni napokon

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Okupljanje za Maite Perroni napokon Empty Okupljanje za Maite Perroni napokon Fri Sep 11, 2009 10:29 am

Janicaaaa ^^

Janicaaaa ^^
RBD 100%
RBD 100%

Kao sto vec svi znate, mi fanovi smo imali razna okupljanja povodom promocije i podrske clanovima RBD-a....
Ovog puta skup se odrzava radi promocije zvanicnog fan kluba "Estrellas de Maite Serbia", kao i same Maite Perroni...
Zelimo da joj se zahvailmo za sve i da joj damo punu podrsku u svemu sto ona radi i sto ce tek raditi....
Zato vas molimo da dodjete 10.10. u 16 h na Trg Republike i date podrsku ovoj prelepoj glumici i pevacici...
Povedite svoje prijatelje dodjite i zabavite se sa nama....
Sve sto treba da ponesete je dobro raspolozenje i mozda neki plakat, samo ako zelite....
Uclanite se u nas fan club i postanite deo ove magije koja nikad ne prestaje.....
Za sve vece informacije posetite nas zvanicni fan club o Maite Perroni u Srbiji i saznajte sve sto vas zanima......
www.maiteserbia.com

http://www.EstrellasDeMaite.foroes.org

2Okupljanje za Maite Perroni napokon Empty Re: Okupljanje za Maite Perroni napokon Fri Sep 11, 2009 3:06 pm

:.*.hIp h0p gIrL.*.:

:.*.hIp h0p gIrL.*.:
~RBD_ReBeLdE_RBD~
~RBD_ReBeLdE_RBD~

jaoj......................dosla bix ali ja sam iz Cuprije.....................treba mi 4 sata do Beograda................msm sta ce tamo uopste d bude...........???

http://ladygagafansno1.forum-motion.com/forum.htm

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum