Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team
Rebelde i RBD!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samo za fanove Rebelde i RBD!


You are not connected. Please login or register

Zauvek napusta muziku!

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Zauvek napusta muziku! Empty Zauvek napusta muziku! Wed Nov 11, 2009 11:31 pm

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

I dok se njegove nekadasnje koleginice iz grupe RBD opredeljuju vise za muzicku karijeru, ili "furaju" uporedo i glumu i pevanje, Alfonso, resio je da "okaci mikrofon o klin" i kaze "zbogom" muzici, te da se potpuno okrene glumi.
Istina, to mu je oduvek bolje i islo, jer je cim je rasformiran RBD, dobio glavnu ulogu u seriji "Terminales", a potom i "Camaleones", koje su dozivele ogroman uspeh u Meksiku.
"Uzivao sam u to vreme dok sam pevao u RBD, ali to ostavljam iza sebe. Planiram da se posvetim samo glumi", Izjavio je Poncho tokom promocije novog filma "Venezzia".

2Zauvek napusta muziku! Empty Re: Zauvek napusta muziku! Sun Nov 15, 2009 3:56 pm

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Pa,sta znam,mozda je tako najbolje...

3Zauvek napusta muziku! Empty Re: Zauvek napusta muziku! Sun Nov 15, 2009 11:44 pm

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Pa nzm, lepo on peva, mada mu gluma bolje ide, ali bih ja ipak volela da snimi i koju pesmicu....:DD

4Zauvek napusta muziku! Empty Re: Zauvek napusta muziku! Mon Nov 16, 2009 1:18 am

roberta_bg

roberta_bg
RBD 60%
RBD 60%

ne.."Zauvek napusta muziku! 247786(((...msm ok je basx extra glumi i to ali bi wolela da nastavi i sa muzikom..al dobro ....

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum