Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team
Rebelde i RBD!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samo za fanove Rebelde i RBD!


You are not connected. Please login or register

Dulce Maria je lepsa od Anahi?

+3
> Annie <
alexandra
Girl
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Dulce Maria je lepsa od Anahi? Empty Dulce Maria je lepsa od Anahi? Sat Jan 16, 2010 4:15 pm

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Pa,ako pitate citaoce magazina "People En Español"(latino verzija americkog magazina "People")-JESTE!
U njihovoj anketi glasalo je preko 500.000 ljudi i,Dul je pobijedila....sa 53%
Sta mislite?

2Dulce Maria je lepsa od Anahi? Empty Re: Dulce Maria je lepsa od Anahi? Sat Jan 16, 2010 6:34 pm

alexandra

alexandra
RBD FoReVeR......
RBD FoReVeR......

Extra!
Ja volim vise Dul, i ranije mi je ona bila lepsa... Ali sad nznm ko je lepsi... Dulce Maria je lepsa od Anahi? 222767

3Dulce Maria je lepsa od Anahi? Empty Re: Dulce Maria je lepsa od Anahi? Sat Jan 16, 2010 6:52 pm

> Annie <

> Annie <
~Un PoCo ReBeLdE~
~Un PoCo ReBeLdE~

Meni je Any 100%!!!

4Dulce Maria je lepsa od Anahi? Empty Re: Dulce Maria je lepsa od Anahi? Sat Jan 16, 2010 7:16 pm

_♥_Vaky_♥_

_♥_Vaky_♥_
~RBD_ReBeLdE_RBD~
~RBD_ReBeLdE_RBD~

Jao pa ja wolim i Dul i Any....i obe su sweet,al msm da je Anahi lepsa od Dul....iskreno

5Dulce Maria je lepsa od Anahi? Empty Re: Dulce Maria je lepsa od Anahi? Sat Jan 16, 2010 8:44 pm

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Definitivno je Dul MNOGO lepsa od Anahi... Pa eto i taj magazin tj ti ljudi su to potvrdili....
Jbt, Anahi je totalno izvestacena, tooliko sminke i svega toga, mislim da nikome nije potrebno....
Tako daa, slazem se sa tim magazinom... xD

6Dulce Maria je lepsa od Anahi? Empty Re: Dulce Maria je lepsa od Anahi? Sat Jan 16, 2010 8:51 pm

I'm Supergirl

I'm Supergirl
RBD ExPeRt!!!
RBD ExPeRt!!!

pa ja stwarn0 ne znam meni su 0be basx lepe...

7Dulce Maria je lepsa od Anahi? Empty Re: Dulce Maria je lepsa od Anahi? Sun Jan 17, 2010 2:08 pm

roberta_bg

roberta_bg
RBD 60%
RBD 60%

meni i jeste Dul...:) :) :)

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum