Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team
Rebelde i RBD!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samo za fanove Rebelde i RBD!


You are not connected. Please login or register

METRIC Agency procenila trenutne uspehe bivsih RBD clanova!

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

METRIC Agency procenila trenutne uspehe bivsih RBD clanova! Rbd3

Američka agencija “Metric Eng” iz New York-a objavila je statističe rezultate zasnovane na trenutnim uspesima ex RBD članova.

Po intezitetu uspeha Maite Perroni ubedljivo zauzima 1. mesto, kao trenutno najpoželjnija Televisina glumica, dok se na 2. mestu nalazi Anahi koja je nedavno debitovala sa svojim novim solističkim albumom “Mi Delirio”. Alfonso Herrera zauzeo je 3. mesto, dok se ostali bivši RBD članovi nisu uspešno pokazali te su im prognoze veoma loše. Tako je turneja i album Christophera Uckermanna odlozena do daljnjeg, Christian Chavez još uvek radi na svom prvom solo disku a bivša vatrena crvenokosa Dulce Maria, nakon veoma neuspešne serije “Verano de Amor”, rimejka istoimene argentinske novele posvetila takođe muzici i novom albumu koji “Media Research Ca” ocenjuje kao veoma loš projekat sudeći po demo verzijskim pesmama koje popularna glumica ostavlja putem oficijelnog You Tube kanala.

Činjenica je da svako od nekadašnjih buntovnika teži ka istom cilju- a to je sopstveni uspeh!

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Cudno je to...xD
MAi se u grupi najmanje pominjalaali dobro...:)

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Pa jeste najmanje ali sada joj stv dobro ide, mng bolje nego ostalima.... Ccea je stvarno super serija dok sam za Verano de Amor cula samo naslov xDDDD

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Iskreno,mene je CCEA smorila,ja sam odustala poslije par epki..xD
Msm iskreno,nije tesko postati Televisina zvijezda..teze je postati priznat glumac ili pjevac...

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Da si gledala do kraja zavolela bi je xD

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum