Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team
Rebelde i RBD!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samo za fanove Rebelde i RBD!


You are not connected. Please login or register

Poncho i Damayanti potvrdili da su raskinuli

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Meskički glumac Alfonso Herrera, Miguel iz serije Buntovnici nedavno je načinio poprilično iznenađujući postupak te je po navodima medija svoju dragu iznenada prevario i napustio.

Kako tvrde upućeni, popularni glumac načinio je preljubu i ostavio svoju partnerku, Damayanti Quintanar sa kojom se zabavljao od prošlog leta i koju je predstavljao kao svoju buduću suprugu i saputnicu za ceo život. Sudeći po glasinama između njih dvoje je veoma često dolazilo do svađa te je neretko mladi glumac odlazio od kuće u kojoj su živeli i vraćao se u teškom alkoholisanom stanju sa nezgodnim ponašanjem.

U prilog tome ide i činjenica da je Alfonso poslednjih dana imao poprilično lošu komunikaciju i sa medijima i sa ekipom sa kojom je radio na seriji “Camaleones”. Quintanarova se nije izjašnjavala povodom ovog slučaja niti je želela da sasluša pitanja novinara međutim odlučno je potvrdila da više nisu zajedno.

Alfonso se odmah nakon tog događaja uputio ka Evropi sa željom za relaksacijom i dobrim odmorom.

Ixvor: TVNovele-Serbia

roberta_bg

roberta_bg
RBD 60%
RBD 60%

ttooo..meni se ona nije djala nesx..ali ako je on tuzan zao mi je.. :'(

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Meni se na uopste nije svidjala, i drago mi je sto su reaskinuli, naci ce n mnooogo bolju i lepsu Poncho i Damayanti potvrdili da su raskinuli 296773
Pa verovatno nije tuzan cim ju je prevario....... lol!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum