Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team
Rebelde i RBD!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samo za fanove Rebelde i RBD!


You are not connected. Please login or register

Moja prica

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Moja prica Empty Moja prica Fri Jul 02, 2010 1:43 pm

*wanja*

*wanja*
Rebelde JUNIOR!!!
Rebelde JUNIOR!!!

Moja drugarica mi je rekla da je regovana na extra forum o Rbd i zamolila me da se i ja regujem..
Na 4um sam se regovala 07.12.2009...Bila sam zbunjena jer nisam znala sto da radim...Bila sam regovana na mnogo 4uma ali ovaj je bio drugaciji...Zbunjena sam bila jer su tu bili svi novi ljudi..Od kojih me bilo strah xD...Nisam puno postovala jer me bilo muka kucati...
Na 4um nisam dolazila neko vrijeme...Jer nisam znala nikoga bez Wanju tj !~Njezan~Cvijet~! koja nije ulazila uopste...Nakon nekoliko mjeseci trazila sam neke slike na netu i vidjela sam sliku istu kao sto je bila na 4umu na Logo-u ili kako vec..
Adresu 4uma nisam zapamtila ali sam se sjetila da mi je stigla poruka na mail ...I pronasla sam 4um...Usla sam i osjecala sam se mnogo opustenije...Pisali smo u temama Chat,Igrice....Gledale smo slike...Nase radove,citale Web Novele i svaki put kad bismo procitale odusevile bismo se...
Ali osjetila sam da ce 4um postati manje Aktivan...Mnogi clanovi sto su bili najaktivniji sad vise i ne dolaze...Bila sam tuzna jer ako se 4um izbrise ili tako nesto necu imati priliku da bilo koga upoznam malo bolje Moja prica 247786 ... Tek sam se vezala za vas ... Polako pocinjem da razumijem svo ono nerviranje i svadje...Zao mi je sto to ranije shvatila nisam...A sad je vec prekasno...
Ne..Ne znam nikoga sa ovog 4uma...Ne...Ne dopisujem se sa nikim sa ovog 4uma...
Ali to nije sto bih ja zeljela...zeljela bih da vas sve upoznam..Ali me strah da cu se ja previse vezati za vas a onda da ce 4um propasti...
Postala sam zavisnik...Moram svaki dan barem 4 puta da udjem na 4um da vidim je li ko sto komentarisao ili da li se neko regovao...A i znam da koliko god puta ja procitala neku pricu ili pogledala sliku ili ispotovala nesto u Chat vratilo bi mi se isti osjecaj kao na drugom 4umu koji je totalno propao...Propao je zbog mn i drugih admina...Osjecam krivicu..Ja sam zeljela da 4um bude aktivan...Clanovi su non-stop bili tu na 4umu...Ali kao i svemu,i tome dodje kraj...Drugi admini su nasli novo zanimanje...FACEBOOK...kao i TWITTER I MY SPACE...Ja sam davala sve od sebe...ali kako su drugi admini otisli,tako su i drugi clanovi nestali zauvjek...Jos uvjek se sjecam svih ljudi na tom 4umu i znam neke osobe u privatnom zivotu...
Prije nekoliko mjeseci sam pokusala ponovo dici 4um na noge...organizovala sam zurke i sve sam topice i teme nove otvorila...Bilo je tu nekoliko clanova...A sada samo ja ..Udjem da vidim da li je stigla neka nova poruka....Sjecam se mog prvog nika... Wanya_Kingica:P
Pozelim da se nikada nisam regovala na taj 4um...Ali nisam ja ta koja odredjuje sudbinu..

Mozda je ovo malo glupo sto sam isla sa teme na temu ali sam morala da se ispraznim...
Hvala na svemu ! WW Moja prica 587223 Moja prica 587223 Moja prica 587223

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum