Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team
Rebelde i RBD!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samo za fanove Rebelde i RBD!


You are not connected. Please login or register

Snimile pesmu na italijanskom jeziku

+4
❤♡Connected
Girl
*~*MaLeNa*~*
*~SaLwAmE~*
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Snimile pesmu na italijanskom jeziku Empty Snimile pesmu na italijanskom jeziku Fri Nov 28, 2008 6:58 pm

*~SaLwAmE~*

*~SaLwAmE~*
~V*I*P~
~V*I*P~

Snimile pesmu na italijanskom jeziku
SVAKA vest o "Buntovnicima", junacima istoimene tinejdžerske serije i članovima grupe "RBD", budi pravu pomamu među fanovima širom sveta. U utrkivanju ko će nešto novo saznati i objaviti o raspadu megapopularne meksičke grupe, najdalje je otišao jedan američki časopis koji je plasirao vest o netrpeljivosti između Anai i Dulse Marije. Navodno, njihov sukob je kriv za raspad grupe. Međutim, popularne "buntovnice" demantovale su ovu vest zajedničkim odlaskom u Španiju, gde su prošle nedelje snimile pesmu "Najlepši poklon" sa proslavljenim italijanskim kantautorom Ticijanom Feroom.
- Anai i ja smo sa velikim oduševljenjem prihvatile ponudu da snimimo pesmu sa Ticijanom, jer obožavamo njegovu muziku. Sa mnogo emocija smo otpevale pesmu i verujemo da će postati veliki hit - rekla je Dulse Marija, dodajući da će se pomenuta pesma naći na novom albumu italijanskog pop-pevača.
Njena koleginica i nekadašnja najbolja prijateljica Anai kaže da je pesma na italijanskom i da govori o ljubavi. Ona smatra da će "Najlepši poklon" pomoći Ticijanu da popravi rejting kod njenih sunarodnica, koje je nedavno nazvao najružnijim i najdlakavijim ženama na svetu.
- Mislim
da bi Meksikanke trebalo da oproste Ticijanu, jer upoznavši ga shvatila sam da je predivna i pretalentovana osoba. Kaje se zbog svega što je rekao i zaslužuje da mu se pruži šansa - kaže Anai.
Njihov kolega Kristijan Ćaves, deklarisani homoseksualac, otkrio je da će poslednji album slavne grupe izaći na Dan zaljubljenih, 14. februara, i da postoji mogućnost da sledeće godine održe oproštajnu turneju.
- U planu je i snimanje filma, urađene su dve radne verzije scenarija, ali sve zavisi od vremena, sudbine i naših pojedinačnih obaveza - poručuje Kristijan.

KONCERT U BEOGRADU
KONCERT grupe RBD održaće se 7. septembra u "Beogradskoj areni". Počinje u 20.30, a ulazi se otvaraju dva sata ranije. Organizatori ističu da će zbog prisustva mlađe publike, bezbednost posetilaca biti na najvišem nivou, te da deca do 12 godina moraju da budu u pratnji odrasle osobe.
Na svakoj karti su naznačeni ulaz i sektor: za mesta na tribinama otvoreni su ulazi na severu i jugu "Beogradske arene", za parter golden fan ring (deo najbliži bini) ulaz je sever - broj 106, dok je za regularan parter otvoren ulaz na zapadu.
Muzička atrakcija iz Meksika neće imati predgrupu.



Last edited by ~*Mia Colucci*~ on Sat Nov 29, 2008 8:50 pm; edited 1 time in total

2Snimile pesmu na italijanskom jeziku Empty Re: Snimile pesmu na italijanskom jeziku Fri Nov 28, 2008 9:45 pm

*~*MaLeNa*~*

*~*MaLeNa*~*
~V*I*P~
~V*I*P~

E preweliki ti je potpis.... mozes li malo da ga smanjis???

http://www.miley4ewer.forumotion.com

3Snimile pesmu na italijanskom jeziku Empty Re: Snimile pesmu na italijanskom jeziku Sat Nov 29, 2008 8:44 pm

*~SaLwAmE~*

*~SaLwAmE~*
~V*I*P~
~V*I*P~

sta mislite?
p.s. makla sam potpis

4Snimile pesmu na italijanskom jeziku Empty Re: Snimile pesmu na italijanskom jeziku Sat Nov 29, 2008 8:45 pm

*~*MaLeNa*~*

*~*MaLeNa*~*
~V*I*P~
~V*I*P~

Super, nisi morala da ga sklanja nego da smanjis u paitu ili bilo gde.... super je owo sto si napisala...

http://www.miley4ewer.forumotion.com

5Snimile pesmu na italijanskom jeziku Empty Re: Snimile pesmu na italijanskom jeziku Sat Nov 29, 2008 8:49 pm

*~SaLwAmE~*

*~SaLwAmE~*
~V*I*P~
~V*I*P~

to sam nasla na jednom web sajtu.
p.s. ma nema veze ovako cu

6Snimile pesmu na italijanskom jeziku Empty Re: Snimile pesmu na italijanskom jeziku Sat Nov 29, 2008 8:51 pm

*~*MaLeNa*~*

*~*MaLeNa*~*
~V*I*P~
~V*I*P~

Pa widim da si ljuta..... Ajde wrati ga.... Nema weze...

http://www.miley4ewer.forumotion.com

7Snimile pesmu na italijanskom jeziku Empty Re: Snimile pesmu na italijanskom jeziku Sun Nov 30, 2008 2:57 pm

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Supper je owo...........Msm ja obbo i italijanski i RBD...............

8Snimile pesmu na italijanskom jeziku Empty Re: Snimile pesmu na italijanskom jeziku Sun Nov 30, 2008 4:40 pm

*~SaLwAmE~*

*~SaLwAmE~*
~V*I*P~
~V*I*P~

haha i ja.

9Snimile pesmu na italijanskom jeziku Empty Re: Snimile pesmu na italijanskom jeziku Tue Dec 02, 2008 11:32 pm

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Jel ti uchish italijanski?ili shta?

10Snimile pesmu na italijanskom jeziku Empty Re: Snimile pesmu na italijanskom jeziku Wed Dec 03, 2008 12:33 am

*~SaLwAmE~*

*~SaLwAmE~*
~V*I*P~
~V*I*P~

i ucim i volim ital.

11Snimile pesmu na italijanskom jeziku Empty Re: Snimile pesmu na italijanskom jeziku Sat Dec 20, 2008 8:16 pm

❤♡Connected

❤♡Connected
::Te daria todo::

znala sam owo...!!!!!

http://www.loodache.6forum.biz

12Snimile pesmu na italijanskom jeziku Empty Re: Snimile pesmu na italijanskom jeziku Mon Dec 22, 2008 4:42 pm

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

~*!Anny_in_SERBIA!*~ wrote:i ucim i volim ital.
I ja..................

13Snimile pesmu na italijanskom jeziku Empty Re: Snimile pesmu na italijanskom jeziku Mon Dec 29, 2008 8:30 pm

❤♡Connected

❤♡Connected
::Te daria todo::

hwala sto si napisala......htela sma i ja da napisem al si me pretekla......

http://www.loodache.6forum.biz

14Snimile pesmu na italijanskom jeziku Empty Re: Snimile pesmu na italijanskom jeziku Fri Jan 02, 2009 8:39 pm

~!Kiss the Girl!~

~!Kiss the Girl!~
...Ser o parecer...
...Ser o parecer...

super im je bila ta ideja ali ja italijanski nerazumijem ja znam francuski...........

15Snimile pesmu na italijanskom jeziku Empty Re: Snimile pesmu na italijanskom jeziku Sun May 24, 2009 11:59 am

~ucker~mi~futuro~novio~

~ucker~mi~futuro~novio~
Rebelde SENIOR!
Rebelde SENIOR!

extra!!!!!!!!!!!!

16Snimile pesmu na italijanskom jeziku Empty Re: Snimile pesmu na italijanskom jeziku Sun May 24, 2009 1:35 pm

*BBita_Vondy*

*BBita_Vondy*
~Un PoCo ReBeLdE~
~Un PoCo ReBeLdE~

jao divnooo, oni su snimali na svim jezicima....josh samo na srpskom Snimile pesmu na italijanskom jeziku 587223**

http://www.rebeldethebest.hot4um.net

17Snimile pesmu na italijanskom jeziku Empty Re: Snimile pesmu na italijanskom jeziku Mon Jun 15, 2009 12:14 pm

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

*BBita_Vondy* wrote:jao divnooo, oni su snimali na svim jezicima....josh samo na srpskom Snimile pesmu na italijanskom jeziku 587223**
Xexexe.......Da.....=)

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum