Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team
Rebelde i RBD!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samo za fanove Rebelde i RBD!


You are not connected. Please login or register

Ver el mensaje lo más reciente Anahi kritikuje ograniceni pristup njenom videu

Go down  Message [Page 1 of 1]

♥TinkerBell♥

♥TinkerBell♥
*~**~MODERATOR~**~*
*~**~MODERATOR~**~*

Anahí critica restrição de acesso a seu vídeo no Youtube

cantora mexicana Anahí, ex-integrante do grupo RBD, lamentou que o site YouTube tenha restringido o acesso a seu videoclipe "Mi Delirio", música que faz parte de seu primeiro álbum solo.

No vídeo, ela aparece em imagens consideradas provocativas. "Não fiquei nua, só apareci um pouco sexy", explicou, acrescentando que a decisão de restringir o material do público é uma "besteira".

No entanto, vários vídeos no YouTube estão disponíveis sem a restrição para o público em geral.

A cantora fez fama através da novela adolescente "Rebelde" e com o grupo RBD surgido da mesma, que vendeu mais de 10 milhões de cópias.

PREVOD BY ME(jedva hahaha )

Anahi kritikuje ograniceni pristup svom video spotu na Youtube-u

Meksièka pjevaèica Anahí, bivši èlan grupe RBD, žalila se da na web lokaciji YouTube ima ogranièen pristup njenom muzickom spotu "Mi Delirio"koji je takodje njen prvi singl.

U videu ona se pojavljuje provokativno,ali kao sto ona kaze "Nisam gola,samo sam prookativna" i takodje govori da je sve to javna glupost.

Medjutim neki slicni spotovi nemaju ogranicen pristup.

Pevacica je takodje poznata po ulozi u seriji Rebelde i clanstvu u grupi RBD koji su rasprodali vise od 10 miliona kopija cd-ova

http://www.teenageworld.forumotion.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum