Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team
Rebelde i RBD!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samo za fanove Rebelde i RBD!


You are not connected. Please login or register

Poruka od Dulce 4.2.2008

+9
Jelena :)
***Annie***
Girl
Butterfly
Uckermanowa<3
Severna Tribina-Drugi Dom
❤♡Connected
<3 Wampirusha <3
_MaWa_PLaWa_♥
13 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Poruka od Dulce 4.2.2008 Empty Poruka od Dulce 4.2.2008 Sat Feb 07, 2009 10:36 pm

_MaWa_PLaWa_♥

_MaWa_PLaWa_♥
**~*GLaVnA AdMinKa*~**
**~*GLaVnA AdMinKa*~**

Hola amigoooos no saben cuanto los extrano !!! El otro dia escribi de la oficina aqui en el foro pero
no me creyeron ..en fin solo queria saludarlos saber como estan decirles gracias por todo el apoyo que le estan dando a verano y por como siempre apoyarme
a mi ayer fue la presentacion y cante el tema quiero compartir con ustedes que si me encantaria tener
un disco algun dia es uno de mis mayores suenos pero todavia no hay nada preparado por el momento solo
es el tema quiero saber si les gusta y que les gustaria verme cantar de que temas quieren canciones
que look eso para mi es muy importante saber que quieren porque al final lo que hago es para ustedes acuerdense que ya esta mi facebook de miranda y el de dulce oficial ahí tambien me voy a estar metiendo
Cuando pueda ,no olviden que los amo que siempre los llevo en el corazon y que en esta nueva etapa me encantaria vivirla de su mano

Los suenos se hacen realidad solo cuando crees en ellos ,hay que dar gracias todos los dias por estar vivos porque cada minuto es una oportunidad de cambiar el rumbo y vivir el presente sin miedo del manana ,lo que escribamos en nuestra historia el dia de hoy sera leido manana asi que tratemos de hacer de cada momento una experiencia inolvoidable y a lo malo buscale lo bueno siempre en la peor oscuridad hay una luz aunuqe sea
Chiquita...con el corazon GRACIAS

https://rebeldeirbd4ever.forumsc.net

2Poruka od Dulce 4.2.2008 Empty Re: Poruka od Dulce 4.2.2008 Mon Feb 09, 2009 8:57 pm

<3 Wampirusha <3

<3 Wampirusha <3
♥!~CrAzY iN LoWe~!♥
♥!~CrAzY iN LoWe~!♥

AJ mi neko prewede,mene mrzi inace znam

http://www.rebeldeirbd4ever.forumsc.net

3Poruka od Dulce 4.2.2008 Empty Re: Poruka od Dulce 4.2.2008 Mon Feb 09, 2009 11:29 pm

❤♡Connected

❤♡Connected
::Te daria todo::

nerazumem swe.......

http://www.loodache.6forum.biz

4Poruka od Dulce 4.2.2008 Empty Re: Poruka od Dulce 4.2.2008 Tue Feb 10, 2009 11:12 am

Severna Tribina-Drugi Dom

Severna Tribina-Drugi Dom
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Moze prevod ne razumem bash?

http://ews-rebelde4ever.forum6.biz/

5Poruka od Dulce 4.2.2008 Empty Re: Poruka od Dulce 4.2.2008 Tue Feb 10, 2009 9:33 pm

Uckermanowa<3

Uckermanowa<3
::Te daria todo::

ne razumem skoro nista

6Poruka od Dulce 4.2.2008 Empty Re: Poruka od Dulce 4.2.2008 Tue Feb 10, 2009 10:31 pm

Butterfly

Butterfly
**Inalcanzable**
**Inalcanzable**

ja razumem samo prvu recenicu,valjda...ako neko zna zamolila bi ga da prevede....

7Poruka od Dulce 4.2.2008 Empty Re: Poruka od Dulce 4.2.2008 Tue Feb 10, 2009 10:31 pm

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Ja znam i rjechnik shpanskog imam ali cu sjutra wecheras nisam dobro...!!!

8Poruka od Dulce 4.2.2008 Empty Re: Poruka od Dulce 4.2.2008 Sat Feb 14, 2009 8:07 pm

***Annie***

***Annie***
Rebelde JUNIOR!!!
Rebelde JUNIOR!!!

Stize prevod.
ćao drugovi neznate koliko mi nedostajete , pre neki dan sam pisala na oficina ovde na forumu ali mi nisu verovali .... na kraju samo želim da vas pozdravim da znam kako ste da vam kažem hvala na svoj podršci koju dajete veranu i što kao uvek me podržavate
meni je juče bila prezentacija i pevala sam temu želim da podelim sa vama da bih htela da imam cd jednog dana to je jedan od mojih najvećih snava ali još uvek nije ništa spremljeno za sada je samo ova tema i želim da znam dali vam se sviđa i dali bi voleli da me vidite kako pevam i kakve biste pesme vi hteli
želim da znam kakav vi look želite jer mi je veoma bitno zapamtite da imam moj facebook miranda i dulce oficial koji takođe posećujem
kada možete setite se da vas volim i da vos uvek nosim u mom srcu i da bih volela da mi vi pomognete u ovoj novoj etapi


snovi se pretvore u stvarnost samo kada veruješ u njih treba se zahvaliti svakom danu što smo živi jer svaki minut je šansa da se promeniš i da živiš u sadašnjosti bez straha za sutra ono što smo naoisali u našoj istorije je ono što će danas biti pročitano ono što će mo sutra da radimo u svakom trenutku nešto nezaboravno iono loše traži u onome dobrom uvek u najgorem mraku ima jedno svetlo iako je malo .................... sa srcem HVALA

Nije moj prevod,kopirala sam sa jednog foruma.

9Poruka od Dulce 4.2.2008 Empty Re: Poruka od Dulce 4.2.2008 Mon Apr 06, 2009 7:09 pm

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Bas je cool......Ma Dul je THE BEST!!!

10Poruka od Dulce 4.2.2008 Empty Re: Poruka od Dulce 4.2.2008 Mon Apr 06, 2009 7:10 pm

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

A da hvala na prevodu!

11Poruka od Dulce 4.2.2008 Empty Re: Poruka od Dulce 4.2.2008 Mon Apr 06, 2009 8:29 pm

_*_ LuDiCxXa LoS A _*_

_*_ LuDiCxXa LoS A _*_
~RBD_ReBeLdE_RBD~
~RBD_ReBeLdE_RBD~

extra....i tnx za prevod!

12Poruka od Dulce 4.2.2008 Empty Re: Poruka od Dulce 4.2.2008 Mon Apr 06, 2009 8:57 pm

Uckermanowa<3

Uckermanowa<3
::Te daria todo::

tnx za prevod

13Poruka od Dulce 4.2.2008 Empty Re: Poruka od Dulce 4.2.2008 Sat May 16, 2009 11:41 pm

~ucker~mi~futuro~novio~

~ucker~mi~futuro~novio~
Rebelde SENIOR!
Rebelde SENIOR!

hwala za PREWOD.......

14Poruka od Dulce 4.2.2008 Empty Re: Poruka od Dulce 4.2.2008 Tue Mar 02, 2010 11:22 am

Bieberova4ever♥

Bieberova4ever♥
Rebelde JUNIOR!!!
Rebelde JUNIOR!!!

ஜ..jeTza..ஜ wrote:Bas je cool......

15Poruka od Dulce 4.2.2008 Empty Re: Poruka od Dulce 4.2.2008 Tue Mar 02, 2010 8:57 pm

roberta_bg

roberta_bg
RBD 60%
RBD 60%

tnx a lot...kako je EXTRAAA.. obbo je.. najbolja je !~!~ Poruka od Dulce 4.2.2008 296773

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum