Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team
Rebelde i RBD!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samo za fanove Rebelde i RBD!


You are not connected. Please login or register

Poruka od Anahi 10.02.2009..........

+4
Uckermanowa<3
~!Miss Fabulous!~
Girl
_MaWa_PLaWa_♥
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Poruka od Anahi 10.02.2009.......... Empty Poruka od Anahi 10.02.2009.......... Mon Mar 02, 2009 8:55 pm

_MaWa_PLaWa_♥

_MaWa_PLaWa_♥
**~*GLaVnA AdMinKa*~**
**~*GLaVnA AdMinKa*~**

Umoricu vas od tolikog pisanja, zar ne? ALi videla sam jedan video koji je postavila neka cura, koja nazalost nije stavila svoje ime na njega, ali bila je to era ANYPONCHO ili PONCHORBDANY ili tako nesto i postavila je video mene kako sa tri godine igram sa nekim mikrofonom…hahahhahahahaha… Primetila sam nesto… Igram isto i dan danas!!!! hahahahaha. Sada ne mogu da prestanem da se smejem! Mama je usla u sobu i rekla “Huh??” Sta ti je? Huh??” a ja sam se i dalje smejala, ponekad zaboravim koliko je vremena proslo, skoro ceo zivot sam na forumima, iz scenarija sam naucila svoje prve reci, svoje prve plesne pokrete, ha,ha, tako da cete se vi uvek secati ko sam ja zapravo, a ja cu imati na umu koliko moram biti zahvalna Bogu x koji mi je dozvolio da prozivim nesto tako magicno, iako ponead zelim da znam kako izgleda “normalan” zivot. x Nikad nisam upoznala drugaciji zivot ali sam vrlo srecna x Ovaj je moj, ovaj mi je Bog podario i stvarno je cast znati da neko moze sa distance sanjati sa mnom. Bas iz tog razloga moram dobro da razmislim sta mi je ciniti dalje. Ne zelim da mislite da se molim da uradim novelu ili disk neeeee!!!
Ono sto najvise zelim je da ne uradim nesto isto, ali zelim da uradim nesto kao…vrlo ozbiljno! Bilo bi jadno da vam dam jos jedan lik kao sto je moj lik u seriji “Rebelde” ili koji je nalik njemu, to nikada. Vi zasluzujete kvalitetne stvari , stvari koje ce teci kontinuirano, nadovezujuci se jedna na drugu, a to se ne radi za dva dana, zato se ja pripremam svakoga dana, uceci nesto novo svakodnevno da vas nikada ne ostavim na cedilu i da vam ne dam povoda da kazete “mmm, ovo smo te vec videli da radis ranije…”. tako da vas molim za podrsku i ljubav jer je upravo to ono sto mi daje snagu da ponovo stvaram i evoluiram. Volim vas…vec znate ZAUVEK!

https://rebeldeirbd4ever.forumsc.net

2Poruka od Anahi 10.02.2009.......... Empty Re: Poruka od Anahi 10.02.2009.......... Tue Mar 03, 2009 4:40 pm

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Diwno...stwarno diwno....!!!

3Poruka od Anahi 10.02.2009.......... Empty Re: Poruka od Anahi 10.02.2009.......... Tue Mar 03, 2009 7:39 pm

~!Miss Fabulous!~

~!Miss Fabulous!~
RBD 100%
RBD 100%

Prelepo je....!!

http://www.rbd-y-rebelde.forum.st

4Poruka od Anahi 10.02.2009.......... Empty Re: Poruka od Anahi 10.02.2009.......... Tue Mar 03, 2009 9:22 pm

Uckermanowa<3

Uckermanowa<3
::Te daria todo::

divno je

5Poruka od Anahi 10.02.2009.......... Empty Re: Poruka od Anahi 10.02.2009.......... Mon Mar 16, 2009 4:04 pm

Tinker[♥]Annie

Tinker[♥]Annie
RBD FoReVeR......
RBD FoReVeR......

PRELEPO JEEEEEEEEEEE

6Poruka od Anahi 10.02.2009.......... Empty Re: Poruka od Anahi 10.02.2009.......... Mon Mar 16, 2009 5:00 pm

Janicaaaa ^^

Janicaaaa ^^
RBD 100%
RBD 100%

prelepo je mada sam vec videla... :)

http://www.EstrellasDeMaite.foroes.org

7Poruka od Anahi 10.02.2009.......... Empty Re: Poruka od Anahi 10.02.2009.......... Tue Apr 14, 2009 6:08 pm

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Predivno je.........Hwala Any, a hwala i tebi Makice.......

8Poruka od Anahi 10.02.2009.......... Empty Re: Poruka od Anahi 10.02.2009.......... Sun May 17, 2009 9:47 pm

~ucker~mi~futuro~novio~

~ucker~mi~futuro~novio~
Rebelde SENIOR!
Rebelde SENIOR!

diwno..............

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum