Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team
Rebelde i RBD!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samo za fanove Rebelde i RBD!


You are not connected. Please login or register

Anahi Hot Style Pictures: Los Premios MTV 2009 Latin Music Awards

+4
Micy**Pardo
Jelena :)
Severna Tribina-Drugi Dom
Girl
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Anahi Hot Style Pictures: Los Premios MTV 2009 Latin Music Awards Anahi-101509

Anahi arrives on the red carpet at the Los Premios MTV 2009 Latin Music Awards held at Gibson Amphitheatre on October 15, 2009 in Universal City, California.

Wisin y Yandel scored big at Los Premios MTV, taking home two of the night's big awards — Video of the Year for "Abusadora" and Artist of the Year. The reggaeton duo thanked rapper 50 Cent for both awards and even dedicated the latter to him for his unwavering support of their breakthrough LP, La Revolución.

Nelly Furtado opened the show, performing "Manos al Aire" from her new Spanish-language CD. The singer also hosted alongside rapper Residente from the Grammy-winning duo Calle 13.

P.S.Bilo me muka da prevodim

Severna Tribina-Drugi Dom

Severna Tribina-Drugi Dom
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

WOW!
Prelepa je :)

http://ews-rebelde4ever.forum6.biz/

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Lijepa je mada mi se haljina ne svidja...Anahi Hot Style Pictures: Los Premios MTV 2009 Latin Music Awards 296773

Severna Tribina-Drugi Dom

Severna Tribina-Drugi Dom
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Meni se svee svidja :)

http://ews-rebelde4ever.forum6.biz/

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Eee sad je neko nasao da nam izbrise one smajlije kad mi treba onaj za povracanje....xDDD
Sorry ako sam nekog uvredila ali ja je ne volim....xDDDD

Micy**Pardo

Micy**Pardo
~Un PoCo ReBeLdE~
~Un PoCo ReBeLdE~

meni je inache Anahi prijateljica na facebook-u...i weoma je dobra..stalno komentarishe fotografije,i uwek je pozetiwna...

roberta_bg

roberta_bg
RBD 60%
RBD 60%

basx je leppaaaaa...tnx..:)

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

roberta_bg wrote:basx je leppaaaaa...tnx..:)
Nnc...
Micy**Pardo wrote:meni je inache Anahi prijateljica na facebook-u...i weoma je dobra..stalno komentarishe fotografije,i uwek je pozetiwna...
Jesi li SIGURNA da je to ona?Ja mislim da NIJE....

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Pa i ja imam Mai na fb-u.....xDD A za Anahi nzm, msm nemam je....xD
Ps: Lepe su sandale....xDD

_♥_Vaky_♥_

_♥_Vaky_♥_
~RBD_ReBeLdE_RBD~
~RBD_ReBeLdE_RBD~

jOJ PRESLATKA JE...

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

♥..jeTza..♥ wrote:Pa i ja imam Mai na fb-u.....xDD A za Anahi nzm, msm nemam je....xD
Ps: Lepe su sandale....xDD
Iskreno,prava Mai ili Ani nikad ne bi,niti bi imale vremena za komentarisanje necijih slika...msm...
:)
Pa,da i meni su sandale cute.

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

shopahoℓic wrote:
♥..jeTza..♥ wrote:Pa i ja imam Mai na fb-u.....xDD A za Anahi nzm, msm nemam je....xD
Ps: Lepe su sandale....xDD
Iskreno,prava Mai ili Ani nikad ne bi,niti bi imale vremena za komentarisanje necijih slika...msm...
:)
Pa,da i meni su sandale cute.

Ma ne komentarise meni slike...xD Skoro je nikad ni nema, msm nema je kad mene ima....Anahi Hot Style Pictures: Los Premios MTV 2009 Latin Music Awards 247786(
I to jeste prava Mai....:))))) A za Ani nzm, jer je ni nemam....xDD

Pa da, sandale su cute al je zato haljna -.-"

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Pa konkretno sam mislila na Any jer je ona rekla da joj Any sve komentarise i to....
Anahi je katastrofalno obucena,sandale su cute,ali kao da su joj male?
A haljina....cccccc

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Xaxxax....Moguce da su joj male....xDDDDD

Tinker[♥]Annie

Tinker[♥]Annie
RBD FoReVeR......
RBD FoReVeR......

prelepa jee

Janicaaaa ^^

Janicaaaa ^^
RBD 100%
RBD 100%

aaa meniii se djaaa. . . :))) mnogo mi se svidja kako se oblaci . . . iako kopira lady gagu i madonu. . . xD inacheee je extraaa. . . Anahi Hot Style Pictures: Los Premios MTV 2009 Latin Music Awards 296773 i ja imam pravu Any i May. . . May je dusa od coveka, i jako retko je na fb. . . xD a Any je razmazena, ali stvarno. . . Anahi Hot Style Pictures: Los Premios MTV 2009 Latin Music Awards 296773

http://www.EstrellasDeMaite.foroes.org

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Ae mi posalji na pm fb od Anahi.... Anahi Hot Style Pictures: Los Premios MTV 2009 Latin Music Awards 296773

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum