Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team
Rebelde i RBD!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samo za fanove Rebelde i RBD!


You are not connected. Please login or register

Da li je Anahina karijera gotova?

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Da li je Anahina karijera gotova? Empty Da li je Anahina karijera gotova? Sat Oct 03, 2009 4:38 pm

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Da li je Anahina karijera gotova? A

Sta je sljedece za Anahí Giovannu Puente Portilla? Znamo da nece glumiti glavnu ulogu u telenoveli Tú o nadie ,rimejku telenovele Sortilegio , jer je bivsa clanica RBDa izgubila ulogu od Jacqueline Bracamontes, za koju mnogi govore da je mnogo bolja glumica.

Pa sta ce onda bivsa clanica RBDa koja nije u dobrima odnosm?

Sit around and mope, I guess.

That must really hurt, though, especially since all the other RBD-ers are getting themselves a lot of action. Maite Perroni is in Cuidado con el ángel, one of the biggest hits Univision has had in years. Dulce María is in Verano de Amor, that’s promising to be a hit with viewers.

Christopher von Uckermann is gearing up for his solo album. Poncho Herrera is getting his acting game on. And Christian, well, Christian is being Christian.

She better get something going quick. She can rest on her RBD laurels, for only so long.

2Da li je Anahina karijera gotova? Empty Re: Da li je Anahina karijera gotova? Sat Oct 03, 2009 8:33 pm

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Jack jeste bolja od Anahi, i to mnooogo........Ju brate, ne bi mogla da zamislim Anahi u istoj tv noveli sa Williamom.....xDDD
Ma sta ja da joj radim, i onako ne volim Anahi pa me briga......xDDD

3Da li je Anahina karijera gotova? Empty Re: Da li je Anahina karijera gotova? Sun Oct 04, 2009 4:39 pm

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Widi mene budale...samo pocela da prevodim i ostavila....haha

4Da li je Anahina karijera gotova? Empty Re: Da li je Anahina karijera gotova? Sun Oct 04, 2009 8:26 pm

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

xDD Ja se jos pitam sto je nesto na srpskom a nesto ne...........xDD

5Da li je Anahina karijera gotova? Empty Re: Da li je Anahina karijera gotova? Sun Oct 04, 2009 9:20 pm

roberta_bg

roberta_bg
RBD 60%
RBD 60%

ne verujem da je anahina karijera gotova..:)

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum