Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

Rebelde i RBD!
Regujte se NECETE SE POKAJATI:))
Uvek imamo SVEZE NOVOSTI o RBD-u, mada ako cemo iskreno, vise se ZABAVLJAMO U *RBD OFF*, tako da i ako NE VOLITE RBD RAGUJTE SE BICE VAM I TAKO ZANIMLJIVO, A AKO VOLITE, BICE VAM JOS ZANIMLJIVIJE..............Admin Team
Rebelde i RBD!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samo za fanove Rebelde i RBD!


You are not connected. Please login or register

William Levy i Maite Perroni ponovo rade zajedno

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

William Levy i Maite Perroni ponovo rade zajedno William-levy-y-maite-perron

El actor cubano William Levy y la ex integrante del grupo 'RBD', Maite Perroni, volverán a trabajar juntos de nuevo. Esto llevará consigo que regresen los rumores de que son algo más que una pareja profesional, de la misma forma que ocurrió durante los meses de rodaje de la telenovela ‘Cuidado con el Ángel’. En esta ocasión, William Levy y Maite Perroni trabajarán en la obra de teatro ‘Un amante a la medida’, que cuenta la historia de dos mujeres que buscan al amante perfecto. El elenco de actores está formado, además de por Levy y Perroni, por Gabriela Goldsmith, Alexis Ayala y Fernando Carrillo, y se estrenará en México el próximo 19 de noviembre.

William Levy y Maite Perroni protagonizaron muchas portadas en la prensa rosa mexicana durante varios meses. Sin embargo, ellos siempre desmintieron su supuesto romance. Levy actualmente parece reconciliado con su pareja desde hace seis años, la también actriz Elizabeth Gutiérrez, de quien espera su segundo hijo.

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Jaooo moj Willi, kako je lep....xDD Msm i ona je lepa.... :DD
A moze prevod ili barem ukratko??

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Sve u svemu zajedno glume u nekoj pozorisnoj seriji,i Eli je trudna sa Willyem....

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

To da je Ely trudna znam... :DD
A sooper sto o5 glume zajedno, mada mi oni i nisu bas lepi kao par, vise ih volim posebno.....Maite mi nekako lici na klinku za njega, mada nije mnogo mladja, al tako izgleda....xDDD

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Uff ja nju...NE WOLIm!

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Koga??? Ely ili May??
Ja oboooooooooooozavam i jednu i drugu, mada Ely malo vise....xDD

Girl

Girl
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

MAI ne volim...
ELLY obozavam.....

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Meni je Mai bas extraaaa.....:DD
Al Ely je bolja.. :DD

Jelena :)

Jelena :)
*~V*I*P~* ~ADMINKA~
*~V*I*P~* ~ADMINKA~

Mislim da je ovo prevod, al nisam sigurna....xDD

Nakon velikog uspeha u seriji Cuidado con el angel, ponovo ce za nas odglumeti par u teatru Un amante a la medida, sto se predvidja za 19 novembar ove godine.

Ovo se sprema vec neko vreme, ali su dugo birali ko bi mogao da bude najpogodniji da glumi, i naravno izabrali su Levy-a.

William je prihvatio ulogu u ovom delu, je je zavrseno snimanje serije Sortilegio, i ako je hteo da se posveti porodici, Williama mozemo ocekivati ovih dana u Meksiku da pocnu da rade na delu Un Amante de la medida.

U ovom delu jos ucestvuju i Gabriela Goldsmith, Alexis Ayala i Fernando Carrillo

Bieberova4ever♥

Bieberova4ever♥
Rebelde JUNIOR!!!
Rebelde JUNIOR!!!

bbas su slatki William Levy i Maite Perroni ponovo rade zajedno 296773

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum